ΝΕΑ

Δεν τα κατάφερε η Ομάδα μας να πετύχει άλλη μία νίκη, καθώς παρά τη μεγάλη προσπάθεια και τη συγκινητική συμπαράσταση από φιλάθλους μας στο κλειστό της Γεωργιανής, ηττήθηκε με 69-65 από την ομάδα του ΓΣ Ελευθερούπολης, μετά από δραματικό αγώνα. Ευχσριστούμε τον κόσμο μας που έκανε πάλι τόσα χιλιόμετρα για να είναι κοντά μας, λυπούμαστε για τις πρακτικές όλων για να "φρενάρουν" Έλληνες πολίτες να δουν έναν αγώνα μπάσκετ και ζητούμε συγνώμη απ' όσους έμειναν έξω απ' το γήπεδο, ενώ υπήρχαν εισιτήρια. Δε χρειάζεται, εξ άλλου, να σχολιάσουμε ή να καταγράψουμε άλλο ένα παράπονο για τη διαιτησία. Το βίντεο του αγώνα είναι διαθέσιμο και όλοι μπορούν να δουν τι έγινε.

Επόμενος αγώνας μας με το Ψυχικό στο Ιβανώφειο, το Σάββατο στις 17:00. Όλοι κοντά στην Ομάδα! 

Διαιτητές: Ταρενίδης-Γερακίνης-Ντόγκας (Ελευθεριάδης Παντ.)

Δεκάλεπτα: 19-14, 34-36, 54-54, 69-65

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Άλεν 17 (1), Γκάθραϊτ 22 (2), Καμπουρίδης 12 (1), Ιατρίδης 2, Λογοθέτης 2, Μαστόρος 12 (1), Κουρτίδης, Τσέλλος, Καλογερίας 2. 

Ηρακλής (Κακιούσης): Παπαρέγκας, Σοκ 2, Πουλιανίτης, Πράπας 2, Μαλέσεβιτς 27 (2), Σπρίντζιος 2, Κάρι 2, Κώττας 17, Σαρικόπουλος 2, Μαστρογιαννόπουλος 11 (1).

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής:

 

Σάββατο 9 Μαρτίου

Πανιώνιος-Μίλων 100-84

Ψυχικό-Αίας Ευόσμου 77-75

Αμύντας-Χαρίλαος Τρικούπης 85-78

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου 84-70

Παπάγου-Μεγαρίδα 73-76

 

Έσπερος Λαμίας-Κόροιβος Αμαλιάδας 83-77 (κ.α. 73-73)

Μύκονος-Πανερυθραϊκός 65-95

 

Κυριακή 10 Μαρτίου

Ελευθερούπολη-Ηρακλής 69-65

 

Επόμενη αγωνιστική (27η)

Σάββατο 16 Μαρτίου

16:00 Έσπερος Λαμίας-Ελευθερούπολη (Ζωντανά από Action 24)

16:30 Ερμής Σχηματαρίου-Μύκονος (Στιγμιότυπα από Action 24)

16:30 Αίας Ευόσμου-Αμύντας (Στιγμιότυπα από Action 24)

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Μεγαρίδα

17:00 Μίλων-Δόξα Λευκάδας

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης-Πανιώνιος

17:00 Ηρακλής-Ψυχικό

Κυριακή 17 Μαρτίου

15:00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου

 

Βαθμολογία

# Ομάδα Βαθ Αγ N/H Επθ/Αμν Ισοβ Διαφ1 Διαφ2

1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 44 26 18-8 2048-1812

2. ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 43 26 17-9 1969-1881 (1-1) 1.073 1.047

3. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 43 26 17-9 1975-1941 (1-1) .932 1.018

4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΕ 2022 42 26 16-10 1964-1875

5. ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ 41 26 15-11 2070-1965 (3-1) 1.053

6. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 41 26 15-11 2054-2003 (2-2) 1.026

7. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 41 26 15-11 2011-1955 (1-3) 1.029

8. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ 39 26 13-13 1896-1951 (2-0) .972

9. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ 39 26 13-13 2010-2032 (0-2) .989

10. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 38 26 12-14 2011-2055

11. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 37 26 11-15 1959-2013 (1-1) 1.053 .973

12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 37 26 11-15 1915-1924 (1-1) .95 .995

13. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ 35 26 9-17 1849-1937 (3-1) .955

14. ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ 35 26 9-17 1921-2026 (2-2) .948

15. ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ 35 26 9-17 1927-2080 (1-3) .926

 

16. ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 34 26 8-18 1907-2036

 

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις:

 

Πανιώνιος-Μίλων 100-84

Διαιτητές: Θεονάς-Θεοδωρόπουλος-Τεφτίκης (Νηγιάννης)

Δεκάλεπτα: 28-14, 52-43, 71-61, 100-84

Πανιώνιος (Λυκογιάννης): Σκάνδαλος, Μιλεντίγεβιτς 29 (6), Παπαδιονυσίου 5 (1), Χάρις 9 (2), Χάλαρης 6 (2), Κακλαμανάκης 3, Βουγιούκας 14, Βαφειάδης 9 (3), Ντέιβις 16 (2),  Γκίκας 7 (1). 

Μίλων (Κουρής): Μπράιαντ 29, Σκορδίλης 13, Πετρίδης 2, Ανέστης 5 (1), Μελισσαράτος, Μοτσενίγος, Μπαρτ 23 (4), Δομπρογιάννης, Ζούμπος 5 (1), Δημάκος 5 (1), Κανονίδης 2.

 

Ψυχικό-Αίας Ευόσμου 77-75

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Μαλαμάς-Καραμπιτσάκος (Κουλούρης)

Δεκάλεπτα: 27-17, 37-40, 54-57, 77-75

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Παπανικολάου 14 (3), Μπερκ 20 (2), Τοπάλι, Ρος 12 (4), Διαμαντάκος 7, Οικονομόπουλος, Αθανασούλας 14 (2), Μπαλός 10 (2).

Αίας Ευόσμου (Μπούτσκος): Ετιέν 20 (3), Βίκτορ 10, Αμπατζάς, Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος 19 (2), Ναούμης 15 (2), Πετράκης 5 (1), Πετανίδης 3, Γαρέζος 3 (1), Μαλέλης. 

 

Αμύντας-Χαρίλαος Τρικούπης 85-78

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης-Κατραχούρας-Σκανδαλάκης (Παλάτος)

Δεκάλεπτα: 20-22, 42-40, 68-61, 85-78

Αμύντας (Ζούπας): Καμπούρης, Μπιλάλης, Σιούντρης 11, Γκρέκας 5, Πίτερσον 24 (3), Γκάτζο 2, Μπέλη 10 (2), Γουίλσον 15 (1), Δόξας 18.

Χαρίλαος Τρικούπης (Μούτσιος): Χένρι 16, Γκλάσπερ 21 (4), Αγγελόπουλος, Τσουργιάννης 7, Σιδηροηλίας 4, Σάμαρτζιτς 18, Σταματογιάννης 9 (1), Νάνος, Ζαρκαδούλας 3 (1).

 

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου 84-70

Διαιτητές: Τσάνταλη-Συμεωνίδης-Αγραφιώτης Β. (Σταθόπουλος)

Δεκάλεπτα: 15-13, 34-35, 59-58, 84-70

Δόξα Λευκάδας (Καλαμπάκος): Ντόναλντσον 12 (1), Ερμείδης 7, Τσέιμπερς, Γοργόνης 12 (2), Ναούμης 2, Σαχπατζίδης 9, Σκουλίδας 14 (4), Ευσταθιάδης 11, Βουλγαρόπουλος 4, Τζόρτζεβιτς 11, Μερμίγκης 2.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): ΜακΚίσικ 5, Γράβας 12 (2), Ιωάννου 7 (1), Κωστόπουλος 7 (1), Μπολάτογλου, Αγγελή 3, Μαργέλης 2, Τσουκουεμέκα, Γερομιχαλός 22 (2), Ζορμπάς 6, Μητσιμπόνας 6 (2).

 

Παπάγου-ΝΕ Μεγαρίδος 73-76

Διαιτητές: Τσαρούχα-Τσαχάκης-Λεβεντάκος (Ντίνος)

Δεκάλεπτα: 19-8, 38-32, 55-53, 73-76

Παπάγου (Καρακώστας): Γκρίφιν 13 (1), Καρακώστας 19 (4), Σταματίου 2, Κόης 10 (2), Ματσάγγος 7 (2), Γουίλιαμς 6, Τζουγκαράκης 1, Σανδραμάνης 15 (4), Γάργαλης.

Νεανική Εστία Μεγαρίδας (Μάνταλος): Μπράντφορντ 24 (3), Μαλούκος 2, Γκάτζιας 16 (3), Ζαραϊδώνης 7, Τσόχλας 9 (3), Κοκορέλης, Καλλινικίδης, Αρνόκουρος, Μαντίκος, Γερομιχαλός 18 (3).

 

Έσπερος Λαμίας-Κόροιβος Αμαλιάδας 83-77 (κ.α. 73-73)

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Σπ.-Κονταράτος-Καψιώχας (Χριστοδούλου)

Δεκάλεπτα: 15-19, 35-47, 56-62, 73-73, 83-77 (πρτ.)

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Φύτρος, Προίσκος 3 (1), Νικολαΐδης, Λιάπης 7 (1), Μανοΐλοβιτς 31, Αλεξιάδης, Τζόρτζεβιτς 22, Παπαντωνίου 10 (2), Ξύδης, Ιωάννου 8.

Κόροιβος Αμαλιάδας (Λιόγας): Καξχάουζεν 17 (5), Νοέας 5, Γεωργαλάς 2, Καρράς 15, Αλεξάντερ 7 (1), Δερμιτζάκης 11, Καλαϊτζάκης 7, Πόζογλου 11 (3), Καραγεωργίου 2.

 

Μύκονος-Πανερυθραϊκός 65-95

Διαιτητές: Ρίζος-Νάστος-Λιόνας (Παπάντος)

Δεκάλεπτα: 21-33, 33-55, 49-76, 65-95

Μύκονος (Σκαραφίγκας): Σταμάτης 3 (1), Πένο 6 (1), Καψαλός 14 (2), Καμάρας 10, Σπυρόπουλος 4, Πρίφτης, Κονταράτος, Σταυρακούκας 2, Βοϊτσιεχόβσκι 14 (2), Παύλος, Θεοδώρου 4, Ευστρατίου 8.

Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Τσρνιτς 8 (2), Νικολαΐδης 6 (2), Καλλιανιώτης, Κουφόπουλος 17 (2), Ιωαννίδης 7 (1), Τσουργιάννης 10 (1), Μπρούερ 17 (2), Κακαρούχας, Σαμοντούροβ 2, Κουρουπάκης 25, Αθηναίου 3 (1).

 

 

 

Με καλή εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο η Ομάδα μας επικράτησε εύκολα του αξιόμαχου Έσπερου Λαμίας, με 90-67, φτάνοντας έτσι τις επτά σερί επιτυχίες. Η ομάδα μας προηγήθηκε με 41-31 στο ημίχρονο και στο τρίτο δεκάλεπτο "έχτισε" υπομονετικά μεγαλύτερη διαφορά για να "κλειδώσει" τους δύο βαθμούς. Επόμενος αγώνας την Κυριακή στην Ελευθερούπολη με τον τοπικό ΓΣΕ, στις 15:00. 

Διαιτητές: Χατζημπαλίδης-Μαραμής-Ντούρας (Αργυρού)

Δεκάλεπτα: 22-23, 41-31, 62-52, 90-67

Ηρακλής (Κακιούσης): Παπαρέγκας 13 (1), Φρύδας 3 (1), Σοκ 6 (2), Αλτίνης 5 (1), Πράπας 10, Ταχυρίδης, Μαλέσεβιτς 11, Σπρίντζιος, Κάρι 2, Κώττας 16, Σαρικόπουλος 13, Μαστρογιαννόπουλος 11.

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Φύτρος, Προίσκος 6 (1), Νικολαΐδης 5 (1), Λιάπης 10, Πυδαράκης, Μανοΐλοβιτς, Αλεξιάδης 3 (1), Τζόρτζεβιτς 5, Παπαντωνίου 14 (4), Ξύδης 15 (5), Ιωάννου 9.

 

Αναλυτικά η 25η αγωνιστική:

Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη 81-70

Ερμής Σχηματαρίου-Πανιώνιος 76-70

Μεγαρίδα-Μύκονος 71-54

Πανερυθραϊκός-Δόξα-Λευκάδας 83-76

Κόροιβος Αμαλιάδας-Παπάγου 95-73

Μίλων-Αμύντας 89-61

Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό 80-81 (κ.α. 64-64)

Ηρακλής-Έσπερος Λαμίας 90-67

Δείτε εδώ την βαθμολογία

Αναλυτικά τα ματς:

Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη 81-70

Διαιτητές: Κατωτικίδης-Ξενικάκης-Χατζηχαρίσης (Παπαδόπουλος Νίκος)

Δεκάλεπτα: 17-11, 42-33, 62-54, 81-70

Αίας Ευόσμου (Μπούτσκος): Ετιέν 20 (2), Βίκτορ 19, Αμπατζάς 12 (2), Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος, Ναούμης 17 (4), Πετράκης, Πετανίδης 6, Γαρέζος, Μαλέλης 7 (1).

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Άλεν 11 (1), Γκάθραϊτ 28 (6), Καμπουρίδης 4, Ιατρίδης, Λογοθέτης, Μαστόρος 2, Κουρτίδης 17 (2), Τσέλλος, Καλογερίας 8 (2).

ΝΕ Μεγαρίδος-Μύκονος 71-54

Διαιτητές: Καρπάνος-Θεονάς-Αγγελής (Κουλούρης)

Δεκάλεπτα: 17-17, 34-32, 61-40, 71-54

Νεανική Εστία Μεγαρίδας (Μάνταλος): Μπράντφορντ 20 (3), Μαλούκος, Γκάτζιας 9 (1), Παπαγγελής, Ζαραϊδώνης 7, Κουπετώρης, Τσόχλας 5 (1), Κοκορέλης 3 (1), Καλλινικίδης, Αρνόκουρος 6 (1), Μαντίκος 4, Γερομιχαλός 17 (1).

Μύκονος (Σκαραφίγκας): Σταμάτης, Πένο 6 (2), Καψαλός 9 (1), Καμάρας 6, Σπυρόπουλος 6, Πρίφτης, Κονταράτος, Σταυρακούκας 3 (1), Βοϊτσιεχόβσκι 11, Παύλος, Ευστρατίου 13 (1).

Ερμής Σχηματαρίου-Πανιώνιος 76-70

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης-Δέλλας (Μπλέτσας)

Δεκάλεπτα: 10-18, 33-31, 61-49, 76-70

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): ΜακΚίσικ 4, Γράβας 10 (1), Ιωάννου, Κωστόπουλος 3 (1), Μπολάτογλου, Αγγελή 3 (1), Μαργέλης, Τσουκουεμέκα 20, Γερομιχαλός 34 (4), Ζορμπάς, Μητσιμπόνας 2.

Πανιώνιος (Λυκογιάννης): Σκάνδαλος, Μιλεντίγεβιτς 15 (3), Παπαδιονυσίου 11, Χάρις 5, Χάλαρης 6 (2), Κακλαμανάκης 6, Βουγιούκας 7, Βαφειάδης, Ντέιβις 14 (1), Γκίκας 6.

Πανερυθραϊκός-Δόξα Λευκάδας 83-76

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Κατραχούρας-Χριστινάκης (Μωϋσιάδης)

Δεκάλεπτα: 15-19, 33-33, 58-56, 83-76

Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Τσρνιτς, Νικολαΐδης 3 (1), Καλλιανιώτης, Κουφόπουλος 25 (3), Ιωαννίδης 3 (1), Τσουργιάννης 3, Μπρούερ 12 (1), Σαμοντούροβ 7 (1), Κουρουπάκης 18, Αθηναίου 12 (2).

Δόξα Λευκάδας (Καλαμπάκος): Ντόναλντσον 15 (3), Ερμείδης 14, Γοργόνης 5 (1), Ναούμης 8 (2), Σαχπατζίδης 10 (2), Σκουλίδας 8 (2), Ευσταθιάδης 6, Βουλγαρόπουλος, Τζόρτζεβιτς 6, Μερμίγκης 4.

 

Μίλων-Αμύντας 89-61

Διαιτητές: Τηγάνης-Κούλης Χαρ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζαγκλής)

Δεκάλεπτα: 25-17, 45-36, 67-47, 89-61

Μίλων (Κουρής): Μπράιαντ 13 (2), Σκορδίλης 16, Πετρίδης 4, Ανέστης 9 (1), Μελισσαράτος 7 (1), Παγώνης 3 (1), Μοτσενίγος 7 (1), Μπαρτ 11 (3), Δομπρογιάννης 4, Ζούμπος 3 (1), Δημάκος 1, Κανονίδης 9 (1).

Αμύντας (Ζούπας): Καμπούρης 10 (1), Μπιλάλης 4, Σιούντρης 2, Γκρέκας 11 (2), Βαρδιάνος 2, Κορκόντζελος 4, Γκάτζο 11 (3), Μπέλη 2, Μπολδόγλου 2, Δόξας 13.

Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό 80-81 (κ.α. 64-64)

Διαιτητές: Τσολάκος-Στρέμπας-Φασόλης (Σταθόπουλος)

Δεκάλεπτα: 20-16, 33-32, 57-47, 64-64, 80-81 (πρτ.)

Χαρίλαος Τρικούπης (Μούτσιος): Χένρι 14, Γκλάσπερ 26 (3), Αρφαράς, Τσουργιάννης 6, Σιδηροηλίας 6, Σάμαρτζιτς 15, Σταματογιάννης 10 (2), Νάνος, Ζαρκαδούλας 3 (1).

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Παπανικολάου 13, Μπερκ 13 (1), Τοπάλι 5 (1), Ρος 22 (3), Διαμαντάκος 2, Οικονομόπουλος 5 (1), Αθανασούλας 19 (3), Μπαλός 2.

Κόροιβος Αμαλιάδας-Παπάγου 95-73

Διαιτητές: Τσιμπούρης-Λιότσιος-Λιαρομμάτης (Κοκορδάτος)

Δεκάλεπτα: 29-23, 53-41, 74-59, 95-73

Κόροιβος Αμαλιάδας (Λιόγας): Καξχάουζεν 18 (4), Ναυπλιώτης 6 (2), Νοέας 4, Γεωργαλάς 12, Καρράς 4, Δερμιτζάκης 15 (1), Κινινής, Καλαϊτζάκης 20 (4), Αλεξανδρόπουλος 3 (1), Πόζογλου 10, Καραγεωργίου 3, Τσίπας.

Παπάγου (Καρακώστας): Γκρίφιν 19 (3), Καρακώστας 15 (2), Κυριλής 2, Σταματίου 2, Κόης 12 (4), Κασαπίδης, Ματσάγγος 2, Γουίλιαμς, Τζουγκαράκης 2, Σανδραμάνης 12 (2), Γάργαλης 2.

Επόμενη αγωνιστική (26η)

Σάββατο 9 Μαρτίου

16:00 Πανιώνιος-Μίλων (Ζωντανά από Action 24)

16:30 Αμύντας-Χαρίλαος Τρικούπης (Στιγμιότυπα από Action 24)

16:30 Ψυχικό-Αίας Ευόσμου (Στιγμιότυπα από Action 24)

17:00 Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Παπάγου-Μεγαρίδα

17:00 Έσπερος Λαμίας-Κόροιβος Αμαλιάδας

19:00 Μύκονος-Πανερυθραϊκός

Κυριακή 10 Μαρτίου

 

15:00 Ελευθερούπολη-Ηρακλής

Δείτε τις δηλώσεις του Προπονητή μας Διονύση Αγγέλου και των Σαράντη Μαστρογιαννόπουλου και Ζήση Σαρικόπουλου μετά τη νίκη της Ομάδας μας επί του Κόροιβου Αμαλιάδας... 

 

Την έκτη σερί νίκη της πέτυχε η Ομάδα μας με 79-57 επί του Κόροιβου Αμαλιάδας, σε μια υπέροχη και πάλι ατμόσφαιρα στο κατάμεστο ιδιόκτητο και αδειοδοτημένο γήπεδό μας. Ευχαριστούμε τον κόσμο μας και πάλι για την συμπαράσταση και τον καλούμε και την Τετάρτη στις 17:00 για τον επόμενο αγώνα μας με τον Έσπερο Λαμίας. 

Διαιτητές: Ταρενίδης-Παζώλης-Παπαγερίδης (Θεοδώρου)

Δεκάλεπτα: 24-13, 34-31, 56-44, 79-57

Ηρακλής (Κακιούσης): Παπαρέγκας 12 (2), Σοκ 12 (2), Πουλιανίτης, Πράπας 3 (1), Μαλέσεβιτς 17 (1), Σπρίντζιος 6 (2), Κάρι 3, Κώττας 3, Σαρικόπουλος 2, Μαστρογιαννόπουλος 21 (2).

Κόροιβος Αμαλιάδας (Λιόγας): Καξχάουζεν, Ναυπλιώτης 13 (3), Νοέας 9 (1), Γεωργαλάς 3, Καρράς 9, Αλεξάντερ 4, Δερμιτζάκης 3, Κινινής, Καλαϊτζάκης 4, Πόζογλου 6, Καραγεωργίου 2, Τσίπας 4.

Μπορεί να είναι εικόνα πλήθος

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής:

 

Σάββατο 2 Μαρτίου

 

Ψυχικό-Μίλων 76-73

Αμύντας-Ερμής Σχηματαρίου 90-74

Έσπερος Λαμίας-Αίας Ευόσμου 80-66

Ελευθερούπολη-Χαρίλαος Τρικούπης 81-78

Δόξα Λευκάδας-Μεγαρίδα 65-62

Ηρακλής-Κόροιβος Αμαλιάδας 79-57

Μύκονος-Παπάγου 80-85

Πανιώνιος-Πανερυθραϊκός 80-70

 

H επόμενη αγωνιστική

 

Τετάρτη 6 Μαρτίου

 

16:00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη (Ζωντανά από Action 24)

16:30 Ερμής Σχηματαρίου-Πανιώνιος (Στιγμιότυπα από Action 24)

16:30 Μεγαρίδα-Μύκονος (Στιγμιότυπα από Action 24)

17:00 Πανερυθραϊκός-Δόξα-Λευκάδας

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Παπάγου

17:00 Μίλων-Αμύντας

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό

17:00 Ηρακλής-Έσπερος Λαμίας

 

 

 

Δείτε εδώ τη βαθμολογία

 

 

 

 

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 75-70

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

-

              -----

           -, -

 

 

 

 

Επίσημοι Χορηγοί & Συνεργάτες

line

  • 002-condito.jpg
  • 4all.jpg
  • 007-digas.jpg
  • 009-molinari.jpg
  • eurokatharistik.jpg

Επίσημοι Χορηγοί & Υποστηρικτές του Πρωταθλήματος

line